MEDICINE

متقاضیان رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی باید دارای مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم  در رشته های تجربی یا ریاضی و با معدل کل بالاتر از ۱۶ باشند

رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی EMU ،مشترکا با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود. کلاسهای پزشکی دانشگاه EMU بزبان انگلیسی برگزار می شود. پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی دوره مشترکی بین دانشگاه مرمره ترکیه (که مدارک پزشکی این دانشگاه سالهاست مورد تائید وزارت علوم و بهداشت هست) و دانشگاه مدیترانه شرقی هست. دوره پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی ۶ ساله است که سه سال اول در قبرس و سه سال بعد در ترکیه و دانشگاه مرمره برگذار می شود. مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه مرمره ترکیه صادر می شه و ۱۰۰% مورد قبول وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است. برای سوال از وزارت بهداشت در مورد ارزشیابی مدرک ، باید در مورد دانشگاه مرمره ترکیه سوال کنید

ضوابط پذیرش و نکات مهم :

رشته پزشکی قبرس

کلیه داوطلبین رشته پزشکی بدلیل محدودیت شدید ظرفیت (فقط ۴۰ نفر) ، بایستی حداکثر ظرف مدت ۸ روز از دریافت نامه پذیرش فرم الصاق شده به نامه را مبنی بر قبول شرایط و تحصیل پزشکی پر کرده و برای ما ارسال نمایند و پس از آن حداکثر ظرف ۲۵ روز مبلغ شهریه ترم اول را (۱۰۰۰۰ دلار آمریکا) به حساب دانشگاه از طریق صرافی یا حساب نمایندگی ما در ایران واریز نموده و فیش واریزی را برای ما ارسال نمایند. در غیر اینصورت پذیرش آنان کان لم یکن تلقی می شود (کلیه تاریخها برای ارسال فرم و واریز وجه ثبت نام در نامه ارسالی درج شده است)

شهریه دوره پزشکی دانشگاه emu

شهریه برای دوره پزشکی ترمی ۹۵۰۰ دلار است و برای دوره پزشکی بورسیه در نظر گرفته نشده است.دانشجویان برای پرداخت شهریه در ترم اول موظف به پرداخت ۱۰ هزار دلار آمریکا بصورت یکجا و در زمان ثبت نام هستند.

 


فیزیوتراپی

شهريه رشته فيزيوتراپي به احتساب بورسيهء ٥٠٪‏ هر ترم 3678 دلار است. اين شهريه در ٤ قسط قابل پرداخت است، كه قسط اول ١٥٠٠ دلار و ٣ قسط بعدي طي ٣ ماه قابل پرداخت است كه با پرداخت اقساطی دانشگاه حدود ٣٠٠ دلار بهره براي اقساط محاسبه ميكند.

برای اخذ پذيرش و بورسیه  ٥٠٪‏ از رشته رشته فيزيوتراپي در اين لحظه شرط معدل وجود ندارد و تمامي داوطلبان با بورسيه ٥٠٪‏ پذيرش مي شوند.

فهرست