اقدامات پس از ورود به قبرس

مراحل ثبت نام در دانشگاه EMU

پس از ورود به قبرس چه کنیم؟

در زیر تمامی مراحل ثبت نام در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU مرحله به مرحله تا حضور در کلاسها توضیح داده شده. توصیه می کنیم مراحل را بدقت بخوانید

  • ورود به قبرس
  • اسکان موقت
  • ثبت نام در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس
  • درخواست گواهی اشتغال به تحصیل
  • تهیه سیمکارت و تماس با خانواده

پس از ورود به قبرس در فرودگاه ارجان افرادی مجرب با آرم دانشگاه به میزبانی اولیه ی شما می آیند. سپس شما و خانوادتان را به یکی از هتل ها و یا خوابگاه های دانشگاه برده و امکان 2 روز اقامت رایگان برای شما و خانوادتان فراهم می آوریم تا دانشجویان عزیز و گرامی خانه و یا خوابگاهی انتخاب کنند.

در صبح روز اول پس از ورود به قبرس با همراه داشتن تمامی مدارک خود و برگه پذیرش به همراه یکی از افراد مجرب ما به سمت محل ثبت نام رفته و پس از واریز شهریه (به صورت نقد یا اقساط که بستگی به انتخاب دانشجویان و خانوادههای محترم شان دارد) و پس از آن انجام کارهای ثبت نام در رشته مورد نظر صورت میگیرد. بعد از انجام امور ثبت نام به سمت آزمایشگاه برای انجام آزمایشات خون رفته تا کارهای اقامت و ویزای دانشجویی انجام شود که لازمه ی آن نتیجه آزمایش، مدارک فردی و گرفتن تمبر از اداره پست است. سپس اقدام به هماهنگی و رزرو خوابگاه کرده و در صورت مایل بودن پس از انجام این امور اقدام به باز کردن حساب بانکی کرده. پس از اتمام تمامی این امور کارهای اولیه دانشجو پس از ورود به قبرس خاتمه یافته. و پس از آن دانشجو میتواند با خیالی راحت کارهای ارز دانشجویی را انجام دهد.

فهرست